Nesakarīgs burtu savienojums- dvudgwkbgssahsgzzhe

Šodien biju ārā ar Kaivu. Bijām i peldēd, i pagleznot zem tilta pie Dzintaru stacijas, i aizbraukt ar velosipēdiem līdz Rimi un atpakaļ caur Bulduru skolu uuun, protams, pasēdēt viņas mājās un pabužināt kākīti (saukts arī par Kotu Kotoviču).
Viss sākās, kad ēdot brokastis ap desmitiem rītā uzrakstīju Kaivai- Kad ejam ārā? Un viņa atbildēja- Tagad! Paņem riteni!
Es ne tikai paņēmu riteni, bet arī piestiprināju pie tā savu (eapatnezinukāpareizitonosaukt) gleznošanas-kasti-molbertu. Es vispār brīnos kā tā nenokrita.
Nu, katrā gadījumā- krāsas, peldkostīms un velosipēds. Veids kā ideāli pavadīt dienu.
Aizminos līdz Kaivai, bet šī nevar tikt pie riteņa, jo būceņa durvis, aiz kurām bija viņas brīnišķīgais, vecais velosipēds, bija tikko svaigi krāsotas. (Jā, Ulda māja beidzot tiek krāsota.)
Tā nu mēs , pēc labas pasēdēšanas, aizgājām nopeldēties- paceļam iegādājoties mīļoto ananāsu sulu. Tā nu Kaiva teica, ka nepeldēs. Uzticoties tam, ka peldu labi, viņa arī atļāās papeldēt dziļāk… Nedaudz.
Pēc tam tikām pie Kaivaa riteņa.. “Pabrauksim vēl bišķiņ tālāk,” braucot pa velosipēdistu celiņu gar sliedēm ieosināju. Garām Dzintaru stacijai, paralēli peronam… Līdz tiltam. Tur, kā zināms, velo celiņš sadalās. Pieštūrējām pie sliedēm un- vualá!- industriālā ainava. Ieslēdzam vēl indie plejlistu iekš mana tālruņa. “Mēs esam industriālisti,” teica Kaiva. Hihihi.
Tad satiku vecmāmiņu, atdevu viņai vārtu pulti uunn atpakaļ pie Kaivas.
Auzripojām līdz rimi. Vispār sākumā gribējām “drive-in hesburger”, bet nā, sintētika, fujpē.
Tad atpakaļ uz Kaiva mājām, paceļam runājot par skolu un to, cik tomēr mūsu klasesbiedri ir stulbi priekš astotās klases (beidzot ir jāsākt tas viss ņemt nopietni! Devītajā mēs tikai atkārtosim.)
Pasēdēju pie Kaivas un tad vien bija jāripo uz mājām…
Diemžēl rīt necaru palijt pie Kaivas pa nakti. Weh weh weh.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s