You must remember- I will never lie again.

Pamodos 8.00. Sadusmojos uz modinātāju un beigās piecēlos 8.55. Jo es gribēju pabeigt savu sapnīti!
Brokastis tik pat gardas kā vakar, noskatījos otro daļu tai filmai un biju gaava braukt. Šoreiz bez molberta.  Jo man vēl nepieciešams bija tušas zīmējums un tam krāsas uc. nevajag. ((:
Devos, ar velo, protams. Braucu pa Turaidas ielu līdz Kalnciema ielai un tad taisni līdz upei. Tur arī paliku un zīmēju kautkādas darbnīcas/šķūnīšus iekš jahtu/laivu ostas vai hvz kā. Es biju blakus tai teritorijai, ne iekšā. Vispār man iznākums tīri lavi patīk. Uzzīmēju līdz pusei, gribēju vākties nost un braukt mājās. Un- B A M ! – man izšļakstījās tuša. Uz mana velo. Skaisti melni pleķīši. Bet arī visas rokas melnas un ~1/2 tušas pudelītes stura vējā.
Aizminos mājās, nomazgāju velosipēdu un gāju iekšā. Pasēdēju pie datora, sagaidīju laimīgo 12:12 un gāju augšā, uz savu istabu, pabeigt zīmējumu.
Un tad bija pustdienas. Labākais ēdiens ever!- kabači ar tomātiem’n’sieru sacepti. Vnk aaa looovvveee. :D man očeņ mač garšo šis veģetārais ēdiens, jā.
Un tad es gāju gleznot. Turpat pagalmā. Es grasos to gleznu, lai arī tā ir skolai, nodēvēt par ‘Kanniņa un spainītis’. Un pēc atrādīšanas skolā to nedaudz pārveidot savām vēlmēm. Es stipri šaubos, ka skolotājas pieņems ar melnām kontūrām, nedaudz kubisma stilā, gleznotu kannu un spaini.
Tad es atgriezos savā istabā kopā ar krūzi zaļās tējas. Tad nedaudz paķēpājos gan ar krāsām gan tušu. (not done yet)
Un klausos jau nto reizi-
Guns’n’roses- Don’t cry.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s