22.09.11. (pieradums)

Skola, skola, skolā beidzot notika keramika! Un man vilnas zeķēs joprojām ir ērti. Arī keramikas kabinetā. Un Egons mums parādīja kāpnes uz bēniņiem. Man no to redzēšanas vien labi bija. Žēl, ka netiekam uz bēniņiem, ļoti gribās. Kautkad paguvu uz rokas uzrakstīt ‘She spoke words, that would melt in your hands‘ /TDCC-‘ undercover martyn’ pirmā rindiņa/

Pēc stundām ar Elzu aši knaši sagaidam Reinardu un ejam. Dzert kafiju, atkal, jā.

Kaļķu Coffee Inn atkal kļuvis par iemīļotu vietu. Vismaz man. Parādīju Reinardam iepriekšējajā vakarā loloto bilžu grāmatu, apsēdos viņam blakus, lai varētu komentēt un tā. Tur arī paliku. Izgūlos pa pusdīvānu, vai pat vairāk. Reinardam gribot negribot bija jākļūst par manu spilvenu. ^_^ Atnāca Kurmīiiiisssz. Tad sākās visādas nerātnības un meany  teksti. UN. Reinards un Kurmis beidzot satikās. Jauki, vai ne tā?

Tad mēs visi kopīgi un jauki devāmies, pareizāk- jaunieši mani pavadīja- uz Arhitektu namu. Iegāju iekšā, prasu tam jaunskungam, vai te ir Ieva Skadiņa. Viņš- Viņa te strādā? Es- Nē, viņai te sapulce. Viņš- neko nezinu. Gāju atpakaļ pie jaukajiem cilvēkiem ārā un tad mēs tur pastāvējām un parunājāmies. Iznāca mamma, pateica, ka viņai jāparaksta līgums ar Treimani, lai pagaidu. Okk, man jau grūti nav. *squeez* un *poke* while waiting. Tad ar mammu uz Nabaklab, divatā, atvadījos no visiem jaukajiem cilvēkiem, paēdām ‘Sviestmaižu studijā’. Pasveicināju Edgaru Āboliņu. Tad raitā riksītī pa lietu uz ‘XO galeriju’, tur Naumova izstāde. Ziniet? Venēcija.

Atbrauca tētis, savāca mūs un aizveda uz JRT. ‘Otello’. Atkal- Venēcija. Tā vienkārši ir visur, ja ierunājos par kultūras uzņemšanu pēdējo dienu laikā- Venēcija, Venēcija un vēlreiz Venēcija.

Pēc brīnišķās izrādes ar vecākiem un Zigi pasēdējām Teātra bārā, padzēru kakao un iegāju skype, pārmaiņas pēc no telefona neesot mājās.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s