Ieva, pelmeņi, zaķītis un koks

Vakardiena. Stundas kā jau stundas. Bet ‘ķirbis‘, kā vienmēr, vājprāta rēka un jautrība. Kamēr Reinards, Benita, Katrīna un Elīna mēģināja ‘Vācu ludziņu‘, mums, pārējiem, bija jāsadalās divās grupās un jāuzved improvizācijas teātris tā, lai pēdējais teikums būtu tas, kas rakstīts uz izsniegtās lapiņas. Es biju ar Maksi, Paulu, Beatrisi un Daci. Ar Maksi norunājām, ka šoreiz iztiksim bez Ievām. Līdz ar to, tur jābūt pelmeņiem, pašsaprotams.

Mūsu pēdējais teikumsTas tev, mana dārgā!

Mūsu sižets: Puisītis (Pauls) iet pa mežu un lasa pelmeņus (Jā, mežā aug pelmeņi. Jūs to nezinājāt?!), mežā ir koks(es), kā jau visos mežos ir pa kokam, vai ne? Un apkārt sprinģo zaķītis no Latgales (jo Latgalē zaķīši dara kā grib)(tas, protams, bija Maksis), kas tikai pierāda, ka šis ir superīgs mežs, jo tajā ir zaķītis. Pauls dodas, līdz ar to attālinās no koka, koks iziet no kadra, jeb pazūd skatuves malā, zaķītis nebeidz spriņģot, jo to jau zaķīši dara- sprinģo. Nabaga Paulam uzbrūk negantā urla (Beatrise) un nikni kliedzot ‘Atdod pelmeņus!‘ smagi piekauj nabaga puisīti Paulu. Kamēr negantā urla bēg ar salasītajiem pelmeņiem, koks pie viņa(-s?!) aizdejo ar shuffle kustību, turpinot dejot, jo tā jau tikai koki kustās, dejojot,  piekauj urlu un aizdejo līdz puisītim, kuram atdod pelmeņus, jo koki ir ļoti labsirdīgi un zin, kas ir labs, kas ne. Puisītis Pauls aiziet pie savas mīļotās (Daces) un uzdāvina viņai svaigi mežā salasītos pelmeņus teikdams: ”Tas tev, mana dārgā!

Un jūs vēl domājat, ka mums ‘Ķirbī’ iet garlaicīgi? Nu, vispār jau mēs skolotājām ar savu Ievu nāciju un pelmeņiem esam gaužām apriebušies, bet…Tā taču ir Ieva un pelmeņi ir garšīgi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s