MŪŽIGIE BĒRNI, jeb parādi, ka Tev ir mazdrusciņ sirds

Nejauši vai varbūt tīri jauši uzdūros Kates bloga ierakstam par šo dokumentālo filmu, projektu.

Filmā “Mūžīgie bērni” atainoti reāli dzīvesstāsti, stāsti, par kuriem tā vienkārši neuzzinātu, jo visa šo bērnu pasaule ir distancēta no mūsu idilliskās sabiedrības.

Kādēļ es uzskatu, ka šai filmai pienākas novērtējums, atbalsts un, ja iespējams – finansējums no labiedarbi.lv?

Nosaukšu divas galvenās lietas: Pirmkārt, tādēļ, ka filma tika izveidota bez valsts finansējuma, lai gan citās valstīs šādus projektus veicina valsts, jo tas skar sociālo sfēru un palīdz izpratnes un tolerances veidošanā. Otrkārt, šī filma netika veidota peļņas nolūkos – tā tiks izrādīta jauniešiem un skolēniem, kuru izpratne par šādiem “nepareizajiem” cilvēkiem ir ļoti svarīga sabiedrības turpmākajā attīstībā.

Tā pati Kate par šo filmu. Neesi slinks, tas aizņems tikai divas minūtes kā maksimums (es apsolu), uzklikšķini šeit- http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/muzigie-berni.html – un nobalso par šo projektu. Un ne jau es to te rakstu, lai liktu jums padomāt, cik man it kā visu ir žēl, es to te rakstu, lai jūs informētu par to, kas notiek apkārt un ka šiem bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem arī ir dzīve, viņi arī māk priecāties, viņiem arī ir draugi, tikai diemžēl lielākoties tādi paši kā viņi. Varbūt tieši Tu varētu paiet pretī un pasniegt roku kādam no viņiem? Ja nē, Tu tomēr mani aplaimosi ar to, ka Tu nobalsosi, vai ne? Kautvai tikai nelielam sirds mieram un pierādījumam, ka Tev ir žēl, ka Tev ir jūtas ne tikai pašam pret sevi, bet arī pret citiem, kaut vai svešiem.

Vairāk informācijas par pašu projektu šeit- http://mbfilma.tumblr.com/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s