LET’S FUGGING VyRT!!

Jeb kā mums, Latvijas ešelonu bariņam gāja VyRT-ošanā.

Satikāmies visi laika periodā no 21:00 līdz 21:30, aizbraucām pie manis, es paņēmu kēksiņus un datoru, devāmies ar kājām uz tēta darbu, kur bijām plānojušas skatīties. (Diemžēl šoriez jāraksta tikai sieviešu dzimtē, jo Valdis, kurš parasti ir vienīgais vīrietis, šoreiz netika)

Visām balle un jautrība, Aigars, kuram bija dzimšanas diena, jau arī līksmi spožām acīm. Savukārt es gandrīz bez nerviem palikusi ņēmos ar tehniku jeb datora pielaišanu. Vecais opis jau vairs vispār knapi velk, es nopietni. Izmēģināju tā, šitā. Ieslēdzās. Ar projektoru nesavienojās. Nu velns un elle! Es tiešām gandrīz tur apraudājos un viss pārējais. Visbeidzot, visbeidzot viss savienojās! Laime, laime. Atbrauca tētis, pabakstīja datoru un piiiuuu, atkal nekā nav. Ieslēdzām datoru jau nez kuro reizi, viss bija labi.
Nolēmām izmest nelielu staigu, jo bija vēl aptuveni stunda laika. Baigi jau tālu mēs netikām. Tur pat pie Vanšu tilta. Zem Vanšu tilta. Tik jauka vieta, kur pasēdēt, tiešām. Pasēdējām, palīksmojām un gājām atpakaļ.
Palma. Brutāli palma. VyRT iesākās ar košzilām debesīm un sasodītu palmu. Tad it kā nu viss sākās. Bet uzmetās lag un viss raustījās un attēls no skaņas atpaliek. Gaismas ātrums taču gaisā ir lielāks nekā skaņas, vai tad ne? Kaut kas neštimmē.
Pārtraucās tiešraide un atkal…Palma. Tad parādījās Robs, komiķis, kuru Mars bija uzaicinājuši un sāka kautko absolūti absurdu muldēt. Palma. Robs. Palma. Robs. Palma. Palma. Please refresh your VyRT window. Melns. Izslēdzās kompis. Ieslēdzām. Palaidām VyRT. Turpinājums atkal mierīgi, nekas neraustās un vispār nenormāli baudāmi beidzot.
Džareds atskaņoja dažus fragmentiņus no  jaunā materiāla. Par pirmo es biju tik ļoti šokā, ka pat gribēju kliegt ‘TAS NAV MARS! KĀPĒC TAD TAGAD IR VAJADZĪGS ŠANNONS, JA TUR IR BĪTI SALIKTI APAKŠĀ??’ Savukārt tālākie sneek-peek’i jau nedaudz nomierināja sirdi.
Manuprāt, es Džaredu nekad nelaistu savā virtuvē. Kā viņš gatavo vegānās pankūkas! Bišķiņ miltu pār labo plecu, bišķiņ pār kreiso, veiksmei.  Visa virtuve kā cūku kūts un pankūka piedegusi. Un papīra dvieļi nodedzināti. Mīlīgi.
Vispār, ja par visu VyRT un pašiem 30 seconds to mars– nav jau tā, ka brāļi Leto un Tomo uzvedās kā kautkādi tīneidžeri, nē, ko jūs!

Vai es maz drīkstu stāstīt visu, kas tur notika? Nē, nedrīkstu.
Protams, asaras lija un bira, prieka un bēdu, emocionālas katrā gadījumā.

P.S. VyRT’am būs re-broadcasting‘s drīzumā. (;

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s