11.05. IM 25

11. maijā Inokentijs Mārpls naktsklubā ‘NABAKLAB’ atzīmēja savu divdesmit piecu gadu jubileju un jaunā albūma ‘Pupu mizas’ laišanu pasaulē.

Uz koncertu devos ar mazo panku Gaņģi un vecākiem.

Koncerts, protams, satriecošs. Sadalīs kādos četros etapos ar pauzēm, jo arī meistari grib atpūtu, vai ne? Jubileja taču! Daudz jaunu dziesmu, bet tas dancotājiem-mošotājiem neradīja nekādus iebildumus un visi ātri aprada ar jaunā ritmu un turpināja lēkāt.

Didzis un citi fotogrāfi klejoja apkārt, drošākie, tai skaitā pats Didzis līda iekšā starp lēkātājiem, lai noķertu kādu labu skatuves kadru. Un tagad arī easyget.lv ir bilde ar manu un tikai manu seju, un blurotu Gaņģi fonā. Lai gan bildes, kurās uzpeldu es ir makten daudz un pat nedaudz kauns par sevi paliek. It īpaši pēc Gaņģa komentāriem draugos, bet lai jau.

Pauzē satiku Mocānu. Jauki parunājām, uzzināju kā klājās Žū.

Mošpitā nokritu, uz brīdi likās, ka nu ir viss, man vairs nav kājas. Diemžēl tas bija tieši pie Revolucionāra, jo kādi dzērājvīri bija nejauši izlējuši viskiju pa visu grīdu, un glāze gabalu gabalos arī dzan. Tā nu lielāko daļu koncerta turpināju mocīt savu sprandu, lai arī, protams, tad jau nekas, visas mocības parādījās nākamajā dienā.

Kājas zilumos, likās, ka galva nolūzīs. Bet tā taču tam ir jābūt pēc pankroka koncerta!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s