18.-19.05.

Pašsaprotami, nekādu garo pārskatu nebūs, ir pusdivpadmit naktī, 26.maijs.

18. maijā, piektdien, pie manis uz brīvdienām atbrauca Valdis. Lai gan sākumā bija plānots, ka braukšu pie viņa, man tieši šajā weekend‘ā bija koncerts ‘Lido’ un tieši tajā sestdienā bija Muzeju nakts uz kuru nevar neiet. Vismaz es nevaru.

Piektdiena pagāja jautri, lielākoties gar krastmalu un manā istabā, pusdivos ēdot ‘rimi’ saldējumu, kas atgādina melnās sievietes krūtis, saspiestas, bet lielas.

Sestdien gan bija paagri jāceļās, jo man bija dejošanas koncerts atpūtas centrā ‘Lido’ par ko, pašsaprotami, nebiju diez ko sajūsmā. Saulains tā, ka acis grauž ārā. Pēc tam staidziņā aizgājām uz tuvējo Statoilu, apsvērām iespēju atrast Sky&More, tad atmetām un braucām mājās. Izveidojām maršrutu, salikām google kartē punktus. Valdis aizgāja nomazgaties. Uz riņķi klausījāmies ‘Lime and a coco nut’, kas tagad, saprotams, viena no favorītdziesmām.

Pēcāk uz Kalnciema ielu, kur Valdim ļoti patika. Tad uz centru, bet centrā viss sākās ap 19:00, mums bija stunda. Aizgājām pasēdēt, satikām Kurmi, Blūmu un Odiozu. Es tiku pie dāvanas par primās vietas iegušanu 3. ģimnāzijas rīkotajā konkursā. Sirsnīga planšetīte, tiešām, es nezinu, skaisti *laimes asariņa*

Tad devāmies Vecrīgas gaitās. Tādi apskates punkti kā Birža un Preizdenta pils tika izlaisti bezgalīgo rindu dēļ. Taču neko citu nepalaidām garām, tad iegriezāmies Coffee Inn’ā, kur saņēmām naksnīgi laimīgo kafijas devu un devāmies tālāk. Berga bazārs, Barona muzejs, Čaka muzejs… Cik nu daudz uzmanību pievērsām pašiem muzejiem, kā labai laika pavadīšanai un fotogrāfēsānai. Naksnīgais centrs ir villinājums un bauda, ko lai saka- vēl, vēl, vēl! Ļaujiet man biežāk baudīt šādus tumsnājus!

Ap vieniem iegriezāmies sirdmīļajā Delisnack’ā, Valdemāra pasāžā. Valdis pāris reizes man pateicās, ka esmu viņam atklājusi šo brīnišķīgo vietu.

Tad iesākās lēnais ceļš uz mājām ar piesēšanu Esplanādē, ceļoumu pār Vanšu tiltu un Daugavas dziļumu vērošanu pie Saules akmens. Mājās bijām pustrijos, mamma vēl negulēja.

Nākošajā dienā, svētdienā, negribīgi piecēlāmies un kājām devāmies uz centru, Vecrīgu, Coffee Inn. Kamēr citi skrēja maratonu mēs turpinājām savu ne-visai-veselīgo kafijdzeršanas dzīvesveidu.

Tad pustdienas Delisnack’ā, Līvas satikšana un došanās stacijas virzienā ar pietupšanu Vērmanītī un tā.

bildes te

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s