DĀNIJA 14.-21.06.

Ja sākumā es gribēju rakstīt dienu apskatu, tad nu jau būs pagājis gandrīz mēnesis kopš dienas, kad izbraucām. Man nav spēka un ir slinkums, tāpēc vienkārši padalīšos savos iespaidos.

Ar prāmi kautkur braucu pirmo reizi Nu, tā, ka pa nakti. Bija interesanti. Satiku Uldiņu, kas arī iepriecināja, vismaz bija interesanti. Mums bija paredzēts koncerts uz kuģa. Ideja sākumā sķita briesmīga, dejojot arī nejutos labi, jo priekšā sēdēja mazi bērni, bet, aiz viņiem, stāvēja iedzēruši vīrieši. Taču pēc tam man apjaust dots, ka tas taču tomēr ir tik superīgi un ka nejau katra deju grupa to ir darījusi- dejojusi uz prāmja.
Es biju neizsakāmi priecīga, ka mums sanāca laiks piestāt Aļņu parkā, Zviedrijā. Es mīlu aļņus, jā, nav nekāds noslēpums.
Pirmā naktsmītne, lai arī vajadzēja pašiem savu gultas veļu, tomēr bija superīga. Brokastis pa pirmo un dušas arī lieliskas. (:
Diena Kopenhāgenā. Jāteic, mani joprojām pārņem dusmas to atceroties. Visu cieņu Kristīnei Pedersenai par mūsu uzņemšanu un tā tālāk, bet Mazo nāriņu es-pie velna- nemaz nekāroju redzēt. Un arī, pēcākās brīvības alku dēļ nesanāca ieiet Dizaina muzejā. Un arī Mākslas muzejā neapskatīju trešo stāvu. *asariņa*
Ielīgošanas koncerts. Vietējo latviešu priekšnesums, nuu. (atļaušos klusēt, labi, ka vispār kautko dara) Latvijas vēstnieks  bija ieradies T-kreklā un džinsenēs, manuprāt, pietiekami daudz pateikts. Bet toties kā mēs pieēdamies! Kaiva beigās atzina, kā jāiet ārā no tās telpas, jo savādāk visu laiku jāēd.
Otrā  nakts. Visjaukākā skola Dānijā. Visjaukākais Jaspers uz pasaules. Nav vārdu. <3
Vejle, eko muzejs, koncerts. Atkal nenormāls jaukums staro no dāņiem un atkal mūs pabaro ar augļiem.
Vejles fjords, neliels tusiņš ar daņu latviešiem, pieēšanās.Un jūra, ak skaistā jūra.
LEGO LANDE, AK DIEVS, JĀĀ. Tas bija tiešām superīgi, kaut arī gāza lietus un bijām pārsalušas. Sākumā bija paredzētas 6 stundas, beigās tikai 3, lietus dēļ *asariņa*
Roskilde, superīgs hostelis un apkārtne. Roskilde-festivālu pilsēta- bija mierīga. Apciemojām vietējo pārtikas veikalu, manuprāt, mazo veģetāriešu paradīzi.
(kautkur pa vidu bija koncerti divās skolās, ak, es aizmirsu kad. *dusmiņa*)
Rosklide- ktghihetjkfgihytt kautkāda Zviedru pilsētele, kur bija interesanti.
fnhvjhtjkeshsjgtgj pilsētele- Stokholma-prāmis.

 

Ātri un vienkārši.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s