Echelonu orientēšanās sacensības 27.07.12.

₪ ø lll ·o.
Ar šo jāsākās katram manam Echelonu notikuma aprakstam, jā.

Tātad- 27.07.- Piektdienā, kā jau minēju iepriekšējā bloga ierakstā, Latvijas Echeloniem notika orientēšanās sacensības, kuras sarīkoja un vadīja Linda Murāne, viņai palīdzēja Anna Šabanova. Abām meitenēm milzīgs paldies, tik tiešām.

Tātad visa starts bija paredzēts pulksten 11:00, es, kā allaž, ierados aptuveni piecpadsmit minūtes agrāk, jo kavēt mītus taču nevienam nepatīk, jeb gaidīšana atņem laiku. Priekšā jau bija Lauma, kura bija nobruņojusies ar diviem guļammaisiem un milzīgu somu- pēcpustdienā ar Annu Š. braukšot uz Zvērā`12.
Tā mēs tur labu laiku sēdējām, atnāca divas meitenes, kuras, piedodiet, atvainojiet, es joprojām pēc vārdiem neatceros. Biedri nāca tiešām lēni un pašas organizatores arī atnāca neilgi pirms divpadsmitiem. Tad vēl tika sagatavoti pēdējie materiāli, par jaunu sadalītas komandas (bet tā kā es jau paspēju nomarķēties uz Annas ‘Search & Destroy‘ komandu, es tur arī paliku).
Aizgājām līdz Brīvības piemineklim, kas bija starta un finiša punkts. Kā arī šeit mums izdalīja pirmo uzdevumu. Mūsu komandai bija jāsaliek vietas nosaukums.

1. pieturvieta- Zviedru vārti. Tiklīdz sapratu, kurp jādodās, sāku testies aptuvenajā virzienā, jo atmiņa bija ļāvusi sakritībai Zviedru vārti= Arhitektu nams aizmirsties. Paldies Foursquare, nopietni. Un mūsu uzdevums bija pastāstīt, kā mēs ‘iepazināmies’ ar Marsu. Jeb, manā gadījumā, pirms aptuveni diviem vai trīs gadiem, meklējot alternative/rock grupas, ko klausīties. un pirmā dziesma, un joprojām mīļākā, ‘From Yestreday’. Tālāk seko atkal burtu čupiņa, kurai tikai uzmetot aci jau kliedzu ‘Jāņa sēta‘. Anna iedeva katrai konfekti, tā esot jābūt katrā pietuvietā, kad tā atrasta.

2. pieturvieta- Jāņa sēta. Cauri Līvu laukumama, pa Kalēju ielu un šauro eju no Konventa sētas, nonācām te. Atkal saņemama konfektes un mūsu uzdevums ir uzzīmēt pašiem savu ‘Golden ticket‘. Annas penālis un jautrība rakstot, ko tik mēs nedabūsim un biļetes cenu- Ls 1,-. (Nezinātājiem, īstā ‘Golden ticket‘ uz koncertu maksā ap vairākiem simtiem dolāru un tajā ietilpst ‘Meet & Greet’ un tādā garā.) Kad tas bija paveikts, saņēmām kārtējos burtus- Bastejkalns.

3. pieturvieta- Bastejkalns. Kāpēc tā nevarēja būt pirmā pieturvieta? Atkal konfektes. Jau nelabi metās, bet jāēd. Uzdevums- spēle, kurā es tiku iecelta par vadītāju. Man bija jāsaliek Līgai, Ingrīdai un Laumai pa vārdam no Marsa. Tātad, Līga bija Džareds, Lauma- Tomo un Ingrīda- Šenons. Tad man bija jāsauc viens no šiem vārdiem un tad konkrētajam cilvēkam bija jāsāk iet pa apli. Sākumā meitenes sēdēja aplītī uz dvielīšiem. Kad biju nosaukusi visus vārdus un visas riņķoja ap dvielīšiem, viens bija jānoņem. Principā spēle kā ar tiem krēsliem, kad visu laiku vienu noņem. Kad es kliedzu ‘MARS!’ visām jāsēžās, kura paliek bez dvielīša- izstājās. Tā nu es neatceros, kas uzvarēja. :D un nākamās pieturvietas burti- Pils laukums.

4. pieturvieta- Pils laukums. Te mums bija jāsaliek ‘This is war‘ teksts pareizā secībā. Sākumā likās, ka būs pa vārdam jāliek kopā, bet nē, bija tikai pa pantiem un piedziedājumiem. Tas nu veicās tik ātri, ka es pat nezinu. Pēc tam gan, man liekas, sekoja bilde-puzle- Pēterbaznīca.

5. pietuvieta- Pēterbaznīca. Divu minūšu laikā jāsaliek triāda no pa-rokai esošiem priekšmetiem. Easy-peasy, prasīja aptuveni 30 sekundes. Un tur arī satikām otru grupu, kuriem Pēterbaznīca bija es-nezinu-kura pieturvieta pēc kārtas. Un tad atkal burtu čupiņa, cik nejauki, bildes ir jaukākas, nu labi, vieglākas. Trīs brāļi

6. pieturvieta- ‘Trīs brāļi‘. Kur, pie velna, ir trīs brāļi? Es atkal aizmirsu, tas nekas, ka biju tur pie mammas uz SPP darbnīcu ziemā. Forsqvr plz. Tā nu atradām brāļus un nākamais uzdevums bija tests. Man un Ingrīdai tika Tomo tests. Uhh, cik labi, kad vienu atbildi uz dullo ieliekot, arī tā bija pareiza. Tad gan sekoja bilde, kuru pat neliekot atpazinām- Melngalvju nams? Nē, viss Rātslaukums.

7. pieturvieta- Rātslaukums. Pa īsāko ceļu un ēniņā pie Rātslaukuma mūs sagaidīja nākamais uzdevums, atkal spēle, kas būtu daudz superīgāka, ja mēs būtu tiešām daudz. Šoriez vadītājs bija Līga. Anna mums- pārējām- izdalīja pa priekšmetam Līgai redzot. Tad Līga aizgriezās un mēs ar tiem samainījāmies. Viņa pagriezās atpakaļ un viņas uzdevums bija pateikt, kā priekšmeti bija sadalīti pirms tam. Elementāri, ja ir tikia 3 priekšmeti, vai ne? Un Anna ļāva priekšmetus paturēt. Jēj, man ir plastmasas zvaigzne, atslēgu piekariņa lomā. Tad atkal burti- Doma laukums.

8. pieturvieta- Doma laukums. Esot jāatrod triāda, kas kautkur uz ietves- nosacīti- malas esot uzzīmēta. It kā pie saldējuma tirgotājas. It kā atradām. Nu, Līga atrada. Tālāk sekoja lapiņa ‘Dodieties uz Brīvības pieminekli. TAGAD.’

Finišs. BIJĀM PIRMĀS, JEEEEE.

Pēc tam mierīgi pasēdējām Bastejkalna zālītē, safočējām kopbildes, kā pienākās, iekodām. Vērmanītī mums izdalīja reklāmas kuponus no Oriflame, tā kā bija piesolīti kokteiļi, aizgājām visas kopīgi. Šie kokteiļi izrādījās ‘veselības šots’ ar šokolādes garšu. Dabūjām apsmidzināt sejas ar atsvaidzinošu kautko un tikām pie roku krēmiem ar margrietiņu smaržu par brīvu. Nu, nav slikti, ko lai saka.

UN JĀ, ES AR NEPACIETĪBU ALKSTU NĀKAMO ŠĀDA TIPA PASĀKUMU KĀ ARĪ CERU, KA MUMS IZDOSIES DIVDIENNIEKS UZ MARSA

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s