don’t wanna miss a thing

Ko es darīju šīs trīs, nu jau četras, dienas pēc Labas dabas?

Pirmdiena, 6. augusts.

Laicīga celšanās, kurai es protams uzspļauju (K. dators uzspļauj garajam ‘a’, bet es atradu risinājumu) Nekāda taisīšanās uz Dzintariem, doma braukt ar vectēvu,kas tomēr neizdodas, jo vectēvs jau ir Jūrmalā.Saņemu spēkus un braucu ar vilcienu. Aizkuļos līdz Zasulauka stacijai, kur apēdu saldējumu ‘Pols’ un, sagaidījusi vilcienu, lēnām attālinos no Rīgas. Zolitūde.. Babīte… Bulduri.. Un kāpju nu laukā un dodos pie vectēva. 
Ierodos un mani sagaida laimīgā Berta, vectēvs guļ dārzā. Es dodos augšā, mēģinu kautko uzgleznot, lēnām kautkas top, kad vectēvs sauc palīgā darinaat vīnu. Upeņu vīnu. ūūūūū
Vakarā atbrauca vecmamma, jēj.

Otrdiena, 7. augusts.

Piecēlos ap pustrijiem, jo pēc pamošanās vienpadsmitos, kad lija, nolēmu uzspļaut laikam aiz loga. Vecmamma par to gan nebija iepriecināta.
Pēc tam devos pie Kaivas un tad kopīgi paklaiņojām pa Jomas ielu, pasēdējām picērijā ‘Ripo’ un lēnām devāmies uz viņas mājām. Cigoriņu kafija, domas par nometni un tās ‘Talantiem’. Kaiva uz blokfaultas nospēlēja ‘Hedwig’s theme’ un es iedomājos, ka to varētu spēlēt duetā, ‘Talantos’. Tagad arī es to māku, uz ģitaaras. (tikko pamanīju, ka katru dienu rakstu citaa laikā Why not?)

Trešdiena, 8. augusts.

Kaa bijām norunājušas, devāmies uz Sloku, uz Marijas slavētajām humpalām. laime, ekstāze un viss pārējais. Kaudze drēbju- krekls, uz kura šodien tapa skeletgalva, kas K. atgādināja Helovīnu ķirbja sejiņu; krekls, uz kura ir naksnīga jūras ainava ar diviem delfīniem, jaunu mēnesi un varavīksni, kas savieno delfīnus ar debesīm un kurai ir absurds krāsu izvietojums; oranži, rūtaini svārki, kas tikai jāiešuj; melna, gara, izstaipīta jaka; divas blūžes- viena jauki zaļa, otra rūtaina, zila. Man liekas, tas bija viss. Aizbraucām mājās, katra nu uz savām, protams. Atnācu gandrīz uz vakariņām. Pirms- vakariņām…laša zupa, jāāāāā.
Vakara gaitā beidzot tapa vasaras gleznojums un arī zīmējums, jēj.

Ceturtdiena, 9. augusts

Rīts bija gars jo agrs, brokastis un kopīga došanās ar vectēvu uz Rīgu. Tad tiku galā ar visiem māajas darbiem, ko mamma uzrakstīja sarakstā, tad izcepu meitai- Elziņaaaai- biskvītu kaudzi ar šokolādes gabaliņiem. Pabeidzu visus darbus, nomazgājos un lidoju pie sava mīļā Kārļa. Sliņķis, ‘Humanas’ apciemojums, drēbes, ‘Otrā elpa’. acu mielošana, iecilpošana mājās, mantu nolikšana un lidojšana uz Vērmanīti, kur jāsatiek Elza, Kurmis, Beta un-kas-tur-vēl. Satikāmies, bet Paula ar Tomu, protams, kavē. Un beigās nemaz neatnāk, pēc ‘sirsnīgas’ sarunas ar Kārli pa telefonu. Aizgājām pie Kārļa, pasēdējām, visi, izņemot Betu. Ar Kārli aizsoļojām uz ‘Humanām’ #2, visādas drēbes again. Nolikām visu, patusojāmies pa mājām. Tad Elza devās mājup, Kurmis viņu pavadīja un mēs aizgājām vēl u trešajām cetra ‘Humanām’. DRĒBES.
Vēlāk pie mums atnāca Beta, Artūŗs un persona, kura vārdu joprojām neatceros/nezinu (klasiski man). Visādas interesantas sarunas ar Betiņu un tagad esam divi vien un abi rakstam- es spaidu klaviatūras podziņas, bet Kārlis dzied/kliedz/ko nu viņš parasti dara radot savu daiļradi.

AR LABU NAKTI, CILVĒKI.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s