The plānotājs 2013

Cik nu es varu pateikt par Agneses Kleinas jauno- 2013. gada- plānotāju…
Niezēja nadziņi un kņudēja pirkstu galiņi, teiksim tā, uzzinot izlaišanas datumu.
Tas bija vakar, kā zināms, 21.11.12. (Labākais datums šogad, haha.). Pēc treniņa ar Emīliju starojot pilnā laimē devāmies uz ‘Bang bang‘ veikalu un pa ceļam satikām Ilvu, kura jau bija savā mantojumā ieguvusi zilzaļajos vākos tērpto organaizeri.
Bang bang‘s pārbāzts, dzērieni toties par brīvu.
Man pat nebija i divu domu, man bija jāiegūst īpašumā zilzaļais. Kaut vai dēļ burta ‘A’ pa visu vāku. Arī Emīlija bija par zilzaļo. Iegādājāmies tos un apsveicām viena otru. Tad sākās rinda pie Agneses- nevar taču palaist garām izdevību tikt pie Agneses autogrāfa!
Vai tu to pieskaņoji savam apģērbam?’- Man jautāja Agnese. Nemaz nebiju pamanījusi, ka man tovakar kājās bija zilzaļās bikses.
Nē, jo man vārds sākās ar ‘A’!’– atteicu.
Un kā turpinās?‘- Agnese, jau atvērusi plānotāju, vaicāja.
Anna.’
Tā nu Agnese Kleina man novēlēja: ‘Mīļā Anna, tu esi to pelnījusi. To skaisto & trako 2013. gadu. -Agnesiga

Ura, ura, urā! Manās rokās bija perfektais 2013. gada plānotājs. Pēc tam patusojāmies pa BangBang’u un nedaudz pasēdējām pieturā ar Emīliju, gaidot autobusu. Nieka piecpadsmit minūtes. haha.

Par pašu The plānotāju-
Tad ir, kā jau zināms, zilzaļā krāsā ar baltu A burtu uz vāka (opcija pelēks ar baltu W burtu uz vāka bija otrs variants). Uz vāka, iekšpusē mani sagaida Agneses sveiciens, pielikumā ir jaukas uzlīmes gan ar mēnešu nosaukumiem, gan visādām ikonām no The Noun Project.  Tālāk seko lapa, kura katram īpašniekam jāizpilda saviem datiem- vārds, @twitter un cita adrese, visdrošāk, internetā. Pēc tam, nākamajā lapā ir Agneses ievads par jau otro the plānotāju. Tad ir 2013. un 2014.gadu kalendārs un tālāk jau nāk plānotājs, kuram pa vidu iestarpinātas dažādas karikatūriņas un zīmējumi atbilstoši blakus rakstītajam tvītam, kas veidotājiem, tātad Agnesei & Co, iepaticies vai ieķēries sirsniņā. Vēl laiku pa laikam uzpeld dažādu cilvēku mitekļi, jo Agnesei šī ideja ir radusies iespaidojoties no Toda Selbija. Aizmugurā sagaida Ziemassvētku wishlists  un daudz krāsainu, rūtainu, līnijotu lapu. Jāteic, nekad manās rokās nav bijis oriģinālāks un satriecošāks plānotājs. Paldies, whimsicalagnesiga.com, par šo burvību!

Emīlija saņem Agneses Kleinas autogrāfu

Advertisements

2 responses to “The plānotājs 2013

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s